EduSmileCZ

Tento projekt představuje inovativní přístup k podpoře zdravotního stavu dětí v České republice. Hlavním cílem programu je nejen informovat děti o důležitosti zdravotní péče, ale také je naučit, jak se o své zdraví starat efektivně a s pochopením. Program klade důraz na prevenci a včasné rozpoznání zdravotních problémů u dětí ve věku 3 až 10 let. Program EduSmileCZ povzbuzuje děti, aby se zajímaly o své zdraví skrze zábavné a interaktivní materiály. Cílem je, aby zdraví bylo pro děti stejně důležité jako ostatní školní předměty. Děti se učí důležité informace o zdraví, které jsou přizpůsobené jejich věku. Program je zaměřen na to, aby děti rozuměly zdravotním otázkám a uměly se o sebe postarat. EduSmileCZ podporuje vytváření a udržování zdravých návyků, jako je správná výživa, dostatek pohybu a dobrá osobní hygiena. Program učí děti, jak převzít zodpovědnost za své zdravotní volby a jak se starat o svou prevenci a zdraví. Pomáhá dětem také vnímat lékaře a zdravotnická zařízení kladně. Program se snaží snížit strach z lékařských zařízení a ukázat důležitost prevence pro zdraví.

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.