KROUŽEK KYTARY

Kytara je jeden z nejlehčích hudebních nástrojů, proto je kroužek kytary ideální pro ty děti, které se chtějí na nějaký ten hudební nástroj naučit hrát. Je to také dobrá základna pro hru na další nástroje. Na kytaře se děti naučí správné držení nástroje, poznávání a čtení not formou notových kamarádů, rozvíjet své hudební, harmonické a rytmické cítění, posilování paměti a naučí se jednoduché a zábavné písničky. Také je u dětí podporován rozvoj komunikačních, řečových i jemných motorických schopností. Děti se také naučí o nástroj pečovat. Výuka hry na kytaru probíhá zábavnou formou, hlavním cílem je, aby děti hra na kytaru bavila. Věříme, že Nikča Čagánková své malé svěřence povede správným směrem a děti nám své pokroky brzy předvedou.

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.