LOUČENÍ

Před zahájením nového školního roku trochu smutníme a zároveň máme obrovskou radost. Maty Suchý – dnes už bývalý žák naší školy nastoupil na ICE DRAGON ACADEMY v Telči. Maty je na první pohled úplně obyčejný kluk, ale už na ten druhý zjistíte, že mu jde na co sáhne. Má výborné výsledky ve škole, nezkazí žádnou legraci, pro strach má uděláno, když může, pomůže, je to prima kamarád, je odvážný a v neposlední řadě velmi dobře hraje fotbal a zřejmě ještě mnohem lépe hraje hokej. Dostal jedinečnou příležitost rozvíjet dál svůj talent právě na hokejové akademii v Telči, která poskytuje hráčům špičkové podmínky pro jejich hokejový rozvoj. Jejich cílem je dát mladým hráčům správný základ. Zlepší své hráčské dovednosti, herně, ale i kondičně je připraví na přechod k dorostencům. My budeme Matymu držet všechny pěsti pro štěstí a věříme, že až bude jednou hrát třeba „za velkou louží“ tak na Korytnou a naši malou školičku nezapomene. Maťo, pořádně to tam rozbal!

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.