Úvodní stránka » Mateřská škola » Aktuality MŠ » Veselé rozloučení se školním rokem

Veselé rozloučení se školním rokem

Poslední okamžiky dnes už uplynulého školního roku 2023-24 překvapivě protančily děti MŠ s legendární TLAPKOVOU PATROLOU. Převzaly si od svých učitelek malé dárečky – magnetky s vyobrazením svých tříd  - Beruškou nebo Motýlkem a teď už se těší na prázdninová dobrodružství, která je jistě v dohledné době očekávají. Zaměstnanci MŠ přejí rodičům a všem svým příznivcům příjemné prožití letních prázdnin plné nevšedních zážitků.

Děkujeme těm, kteří nám pomáhali při organizování akcí pro děti a že jich zase bylo!

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.