Úvodní stránka » Základní škola » Aktuality ZŠ » Výšlap do Prašnic

Výšlap do Prašnic

Krásné slunečné dopoledne nás vylákalo na malý pobyt v přírodě. Náš cíl byl ujít několik kilometrů a užít si tento den venku. Zvolili jsme cestu do Prašnic a zastavili se u zvoničky, kde jsme měli tak zvanou snídani v trávě.
Potom jsme pokračovali opravdu prašnou cestou do blízkého lesa. V lese jsme poznávali nejen stromy, ale i drobné živočichy. Děti se rozdělily do skupinek a z přírodních materiálů postavily domečky pro skřítky. Každý domek byl opravdu originální. Všechny děti byly oceněny sladkou odměnou.
Nakonec nás ještě čekalo několik hádanek a společně jsme si i zacvičili.
Na zpáteční cestě jsme natrhali kytici lučních květů a připsali si 4 km, které jsme ušli.
Bylo to moc hezké a zábavné dopoledne.

Přístupnost webových stránek | GDPR | Povinně zveřejňované informace

.:.